KARMY DLA HODOWCÓW PROFESJONALNYCH

PICART PROFESSIONAL

Picart Professional to seria wysokowydajnych karm dla psów, opracowanych specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających zwierząt. Karma zaprojektowana w celu uwalniania wysokich poziomów metabolizowalnej energii.

CZYM JEST METABOLIZOWANA ENERGIA

Energia metaboliczna to część energii karmy, która stanowi różnicę między energią strawną a energią zawartą w niektórych produktach przemiany materii, wydalanych w moczu i w gazach fermentacyjnych. Jest to najbardziej odpowiedni sposób pomiaru wartości energetycznej artykułów spożywczych, ponieważ wskazuje to na ilość energii pokarmu, która naprawdę dociera do komórek. EM zużywana jest na podstawowe procesy metaboliczne, termoregulację, energię termiczną trawienia, aktywność fizyczną oraz produkcję.

DLACZEGO WAŻNE SĄ SKŁADNIKI Z WYSOKĄ WARTOŚCIĄ ENERGII METABOLIZOWANEJ?

Ponieważ taki pokarm jest bardziej efektywny w sensie odżywczym. Maksymalna wartość energetyczna jest uzyskiwana z każdego krokieta, co oznacza, że ​​potrzebujemy mniejszej ilości pożywienia, aby zaspokoić potrzeby energetyczne psa.

PICART PROFESSIONAL składa się z czterech produktów

Professional Starter

CZYTAJ WIĘCEJ

Professional Puppy

CZYTAJ WIĘCEJ

Professional Adult

CZYTAJ WIĘCEJ

Professional Performance

CZYTAJ WIĘCEJ

KORZYŚCI

prof_iko1

DOWIEDZIONE LEPSZE TRAWIENIE I WCHŁANIANIE MINERAŁÓW:

Dzięki prebiotykom MOS, które utrudniają rozprzestrzenianie się szkodliwych bakterii atakujących jelita, sprzyjając w ten sposób rozwojowi korzystnych bakterii i przyczyniając się do poprawy stanu zdrowia psów.

prof_iko2

SKÓRA I SIERŚĆ:

Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, sprzyjają rozwojowi zdrowej skóry i porostowi pięknej i lśniącej i sierści.

prof_iko3

WYŚMIENITY SMAK i WYSOKA PRZYSWAJALNOŚĆ:

Najwyższa jakość świeżych składników, delikatny proces przygotowania (na parze) i bardzo wysoka zawartość suszonego mięsa, zapewniają pożywieniu doskonały smak, zapach i aromat.

prof_iko4

DAWKOWANIE METABOLIZOWANEJ ENERGII

Dawka metabolizowalnej wysokoenergetycznej energii jest osiągana dzięki optymalnej równowadze białek i lipidów, opracowanej specjalnie przez naszych ekspertów od żywienia. Maksymalna wartość energetyczna jest uzyskiwana z każdego krokieta, co oznacza, że ​​potrzebujemy mniejszej ilości pożywienia, aby zaspokoić potrzeby energetyczne psa.

OGÓLNE SKŁADNIKI W DIETACH PROFESSIONAL

SKŁADNIK

FUNKCJA

Wysoka strawność. Doskonały smak. Doskonały poziom kwasów tłuszczowych, takich jak tłuszcze nienasycone. Niski poziom popiołów.

FUNKCJA

Źródło skrobi. Ważne źródło węglowodanów. Podkreśla smak i teksturę.

FUNKCJA

Wysoka strawność. Doskonały smak.

FUNKCJA

100% przyswajanie.

FUNKCJA

Bogate źródło błonnika w celu uzyskania doskonałych stolców.

FUNKCJA

Źródło Omega 3. Idealna równowaga między kwasami Omega 3 i Omega 6 dla zdrowej skóry i włosów.

FUNKCJA

Zdrowie jelit.

FUNKCJA

Eliminuje nieprzyjemny zapach stolca.

FUNKCJA

Poprawia i podkreśla smakowitość pożywienia.

FUNKCJA

Dla zdrowego wzroku.

FUNKCJA

Dla mocnych kości.