Filozofia PICART

Picart. Oczywiście, najlepsze pożywienie.

Picart od zawsze pozostaje w bezpośrednim kontakcie z naturą. Dzięki temu doskonale wiemy, co natura może nam ofiarować i jak najlepiej korzystać z jej zasobów, aby w produkcji karmy móc jak najbardziej precyzyjnie odpowiadać na wszystkie potrzeby żywieniowe zwierząt.

Jesteśmy przekonani, że nikt nie jest w stanie stworzyć bardziej naturalnego pożywienia niż Picart. Doskonale znamy wartość organiczną diet, które wytwarzamy na bazie naszych oryginalnych receptur, ze specjalnie wyselekcjonowanych, całkowicie naturalnych składników. Nasze karmy, produkujemy w oparciu o specjalistyczną wiedzę, przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii, a ich powstawaniu towarzyszy pasja i pełne zaangażowanie ludzi, hołdujących najwyższej jakości. Pragniemy bowiem zagwarantować Państwa psom i kotom absolutnie zdrowe pożywienie, pożywienie charakteryzujące się najwyższym poziomem smakowitości, strawności, przyswajalności i energetyczności.

Nasza pasja w służbie zdrowia zwierząt

Program Select został powołany do życia przez naszych ekspertów z zakresu zootechniki, weterynarii i technologii żywienia, jako zestaw diet pełnoporcjowych najwyższej jakości. Każda z nich stanowi kompletny i w pełni zbilansowany pokarm, zapewniający zwierzęciu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, na każdym etapie jego rozwoju, przy uwzględnieniu jego wieku, wagi, stylu życia oraz indywidualnych uwarunkowań zdrowotnych i kondycyjnych. Gwarancją najwyższej jakości, tworzonych przez nas diet jest ich bogata i w pełni naturalna kompozycja składu, specjalistyczna wiedza, najnowsza technologia i wieloletnie doświadczenie firmy. Dopełnieniem tej gwarancji, jest natomiast miłość i troska, jaką od trzech pokoleń, darzą zwierzęta właściciele marki Picart.

Nasze zaangażowanie w jakość

Nasze zaangażowanie w jakość jest widoczne w każdym opakowaniu naszego produktu.
Oczywistym staje się zatem fakt, iż to właśnie nasza dbałość o najwyższy poziom jakości wytwarzanego przez nas pożywienia, stała się podwaliną sukcesu marki Picart. Wytyczanie i spełnianie najwyższych standardów jakościowych jest bowiem powodem, dla którego coraz większe grono, najbardziej wymagających hodowców profesjonalnych i lekarzy weterynarii z całego świata, obdarza nas zaufaniem i powierza nam skarmianie swoich podopiecznych.

Joan Icart
PICART Pet Care