Nowy Nutribest Light premium z kurczakiem i ryżem jest teraz dostępny dla wszystkich miłośników wysokiej jakości karm dla psów.

Jest to nowy produkt opracowany przez lekarzy weterynarii i dietetyków, który uzupełnia asortyment suchych karm dla psów Premium Nutribest i pomaga w regulacji wagi psów dorosłych.

Nutribest Light dla dorosłych psów charakteryzuje się wysoką zawartością mięsa, zapewniającego wysokiej jakości łatwostrawne białka. Karma zapewni Twojemu psu dobry stan zdrowia i kondycję oraz doskonały smak.

NUTRIBEST LIGHT zawiera: olej rybny dla zdrowej skóry i włosów; drożdże piwne, aby pobudzić rozwój komórek, pulpę buraczaną – źródło prebiotyków MOS wspierających właściwe trawienie, ekstrakt z jukki zmniejszający zapach kału, algi morskie z Północnego Atlantyku, które zawierają witaminy, białko strawne i ułatwiają pasaż treści pokarmowej przez jelita. Wreszcie NUTRIBEST LIGHT zawiera jęczmień bogaty w błonnik, zapewniający uczucie sytości, regulujący pracę jelit i dostarczający energii.
Nowy Nutribest Light dla psów Picart Petcare jest dostępny w sklepach o wyspecjalizowanych kanałach sprzedaży w formacie 3kg i 15kg.