Picart Petcare wprowadziła na rynek nową ulepszoną suchą karmę dla kotów, jej nowa i udoskonalona formuła została opracowana przez lekarzy weterynarii i specjalistów z dziedziny żywienia.

Asortyment karm Premium Nutribest został poszerzony o dwa nowe produkty: Nutrobest Kitten dla kociąt na bazie mięsa z kurczaka i ryżu oraz Nutribest Sterilised z łososiem i ryżem dla kotów dorosłych po sterylizacji.

Dotychczasowa receptura karm Nutribest Cat Chicken & Rice i Nutribest Cat Fish & Rice oraz Nutribest Adult Chicken & Rice i Nutribest Sensitive Salmon & Rice dla kotów z nadwrażliwością pokarmową została udoskonalona, a szata graficzna opakowania dwóch ostatnich modeli karm zyskała nową oprawę.
Karmy charakteryzuje wysoka zawartość mięsa, które jest źródłem wysokiej jakości łatwostrawnego białka, co umacnia pozycję produktów Nutribest w kategorii żywienia w najwyższej jakości Premium.

Karma została wzbogacona o następujące składniki: olej rybny dla zdrowej skóry i włosów; drożdże piwne, aby pobudzić rozwój komórek, pulpę buraczaną źródło prebiotyków MOS wspierających właściwe trawienie. Dodatek tauryny zapewnia zdrowy wzrok i usprawnia prace serca, algi z Północnego Atlantyku dostarczają witamin, białko strawne i regulują pasaż treści pokarmowej przez jelita.
Opakowania Nutribest Kitten i Nutribest Sterilised są prezentowane w formacie 2 kg a karma Nutribest Adult Chicken & Rice i Nutribest Sensitive Salmon & Rice mają format 2 kg do 4 kg dostępne są również w większej wersji 15 kg.

Mamy nadzieję, że wasze kociaki polubią Nutribest Cat.